24 مهر (دیروز): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی
25 مهر (امروز): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی
26 مهر (فردا): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی
photo_2017-09-29_12-58-08 (2)

اخبار موزه

اعضای ۱۰ استان کانون راهنمایان گردشگری ایران از موزه ملی علوم و فناوری دیدن کردند

۱۱ مهر , ۱۳۹۶  

موزه ملی علوم و فناوری ایران در روزهای ۵ و ۶ مهرماه میزبان اعضای کانون راهنمایان گردشگری ایران از ۱۰ استان کشور بود.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، این موزه با همکاری و مشارکت کانون راهنمایان گردشگری ایران با هدف آموزش های تخصصی در حوزه تاریخ علم و فناوری های بومی و جدید و نیز بمنظور جذب بیشتر خانواده های ایرانی و گردشگران خارجی، اقدام به برگزاری برنامه بازدید و کارگاه های آموزشی، ویژه راهنمایان گردشگری، در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه نمود.

همچنین این موزه در نظر دارد، از میان اعضای کانون راهنمایان گردشگری ایران، تعداد ۵ نفر از علاقمندان حوزه تاریخ علم و فناوری را در راستای تقویت توان راهنمایی تخصصی  بازدیدکنندگان، به خدمت گیرد.

موزه ملی علوم و فناوری ایران با برگزاری رویدادهای مختلف علمی– آموزشی از جمله جُنگ‌ها، سمینارها و کارگاه‌های تعاملی علوم و فناوری سعی در پویایی و جذابیت هرچه بیشتر برنامه‌های علمی دارد. این موزه با توجه به دستاوردهای خود در چند سال گذشته از جمله همکاری در شناسایی و گسترش موزه‎های دانشگاهی، راه‎اندازی شعب استانی موزه‎های علوم و برقراری تفاهم‎‎نامه همکاری علمی با موزه های علمی جهان، آماده تحقق اهداف والای خود اعم از: معرفی میراث علمی دانشمندان ایرانی- اسلامی، ترویج و همگانی کردن علم و نمایش سیر تحول علوم و فناوری در سطح ملی و بین المللی است.

,


404